
In een goed gesprek bleek dat alle partijen het erover eens zijn dat alle groepen binnen Cambuur mee dienen te praten over de invulling van ons nieuwe stadion. De Kern van Cambuur heeft per mail van donderdag 5 maart bij de BVO het verzoek neergelegd om op korte termijn met ons om tafel te gaan om onze wensen te bespreken.
De wensen van de Kern van Cambuur, Cambuur Culture en de M.I.-side komen in grote lijnen met elkaar overeen. De volgende aandachtspunten zijn per mail aan de BVO doorgegeven:
In eerste instantie verbouw/nieuwbouw op de huidige locatie aan het Cambuurplein. Alternatief is de locatie achter het WTC
- Eigen supporters (sta)vak voor de fanatieke aanhang van SC Cambuur
- Eigen supportershome met de mogelijkheid van twee ruimtes zoals dit ook bij het stadion van FC Utrecht het geval is.
- Voldoende opslagmogelijkheid voor spandoeken en andere sfeerartikelen.
- Voorkeur gaat uit naar een vierkant stadion zonder zgn. tweede ring en met tribunes tot aan het veld.
- Spelen op echt gras.
- Goede facilitaire voorzieningen.
- Kiosken en supportershome bemannen door vrijwilligers.
- Goede toegang en faciliteiten voor de minder valide supporters.
Wij hopen op korte termijn met de BVO te spreken over ons nieuwe stadion. Uiteraard houden wij jullie op de hoogte.